XXXVIII BESTDRIVE 10K. MISLATA 2018
18/11/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Francisco Javier Nunez Rodriguez | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:35:07 | 00:03:31 |
2 | 1 | Juan Jose Lopez Villanueva | Independiente | Senior - M | 00:35:09 | 00:03:31 |
3 | 1 | Ignacio Sanmiguel Codina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:35:12 | 00:03:31 |
4 | 2 | David Almenar Catala | Independiente | Senior - M | 00:35:15 | 00:03:32 |
5 | 2 | Manuel Lanzuela Pumareta | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:36:27 | 00:03:39 |
6 | 2 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:37:30 | 00:03:45 |
7 | 3 | Raul Gracia Rodriguez | Turia Sport Running | Senior - M | 00:38:17 | 00:03:50 |
8 | 4 | Alejandro Jose Abad Garcia | C. A. Murcielagos | Senior - M | 00:38:24 | 00:03:50 |
9 | 5 | Manolo Moreno Gandia | Independiente | Senior - M | 00:38:47 | 00:03:53 |
10 | 1 | Antoni Espinoza Galarreta | C.a. Marjana Chiva | Junior Promesa - M | 00:39:21 | 00:03:56 |
11 | 3 | Salvador Lopez Borrull | Independiente | Veterano B - M | 00:39:40 | 00:03:58 |
12 | 4 | Santiago Verdeguer Carrera | Independiente | Veterano B - M | 00:40:21 | 00:04:02 |
13 | 5 | Victor Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:40:45 | 00:04:04 |
14 | 3 | Jose Roman Alonso Ortiz | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:41:08 | 00:04:07 |
15 | 1 | Vicente Belloch Ferrer | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano C - M | 00:41:12 | 00:04:07 |
16 | 2 | Angel Gabaldon Collado | Independiente | Junior Promesa - M | 00:41:20 | 00:04:08 |
17 | 4 | Enrique Anton Gomez | Independiente | Veterano A - M | 00:41:22 | 00:04:08 |
18 | 5 | Alejandro Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:41:25 | 00:04:08 |
19 | 6 | Miguel Rodriguez Guillen | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 00:41:27 | 00:04:09 |
20 | 7 | Quique Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:41:33 | 00:04:09 |
21 | 8 | Jose Gandia Vidal | Independiente | Veterano A - M | 00:41:45 | 00:04:10 |
22 | 2 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 00:42:29 | 00:04:15 |
23 | 3 | Pedro Mora Berdun | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:42:36 | 00:04:16 |
24 | 9 | David Prieto Lopez | Desnivel+trail | Veterano A - M | 00:42:52 | 00:04:17 |
25 | 6 | Jose Garcia Martinez | Independiente | Senior - M | 00:43:16 | 00:04:20 |
26 | 4 | Javier Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:43:23 | 00:04:20 |
27 | 7 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Senior - M | 00:43:30 | 00:04:21 |
28 | 8 | Jose Javier Lloria Martinez | Independiente | Senior - M | 00:43:58 | 00:04:24 |
29 | 10 | Rafael Perales Ferrandiz | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:44:39 | 00:04:28 |
30 | 11 | Jaime Sanchez Juarez | Independiente | Veterano A - M | 00:45:10 | 00:04:31 |
31 | 12 | Salvador Garcia Monserrat | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:45:58 | 00:04:36 |
32 | 9 | Jose R Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 00:45:58 | 00:04:36 |
33 | 5 | Francisco Escuriet Lopez | Independiente | Veterano C - M | 00:46:18 | 00:04:38 |
34 | 6 | Ramon Martin Ramirez | Www.angelasabater.com | Veterano C - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
35 | 13 | Fran Tarazona Pallardo | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:46:31 | 00:04:39 |
36 | 7 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 00:46:55 | 00:04:42 |
37 | 8 | Jose Luis Pastor Marco | Blade Runners | Veterano C - M | 00:47:16 | 00:04:44 |
38 | 6 | Antonio Gabaldon Olmedo | Independiente | Veterano B - M | 00:47:27 | 00:04:45 |
39 | 14 | Rafa Vilanova Romero | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:48:24 | 00:04:50 |
40 | 15 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - M | 00:49:04 | 00:04:54 |
41 | 16 | Juan Ramon Gomez Sotos | Independiente | Veterano A - M | 00:49:12 | 00:04:55 |
42 | 10 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Senior - M | 00:49:20 | 00:04:56 |
43 | 9 | Fernando Berbegal Martinez | Torrent Runners | Veterano C - M | 00:49:21 | 00:04:56 |
44 | 11 | Fran Cervera Gomez | Independiente | Senior - M | 00:49:45 | 00:04:58 |
45 | 12 | German Valles Perez | Independiente | Senior - M | 00:49:59 | 00:05:00 |
46 | 17 | Jose Manuel Cebrian | Independiente | Veterano A - M | 00:50:02 | 00:05:00 |
47 | 7 | Roberto Benet Serra | Independiente | Veterano B - M | 00:50:22 | 00:05:02 |
48 | 18 | Jose Vicente Soler Olmedilla | Bxm Betera | Veterano A - M | 00:50:23 | 00:05:02 |
49 | 19 | Ximo Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:50:44 | 00:05:04 |
50 | 8 | Francisco Jose Tarrega Gil | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - M | 00:50:45 | 00:05:04 |
51 | 9 | Ximo Martinez Carmona | Burjarunners | Veterano B - M | 00:51:35 | 00:05:10 |
52 | 10 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:51:53 | 00:05:11 |
53 | 11 | Rafael Tarin Martinez | Redolat Team | Veterano C - M | 00:51:53 | 00:05:11 |
54 | 20 | Oscar Medina Machancoses | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:52:28 | 00:05:15 |
55 | 10 | Joaquin Garcia Donoso | Independiente | Veterano B - M | 00:53:03 | 00:05:18 |
56 | 12 | Juan Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:53:12 | 00:05:19 |
57 | 11 | Lucio Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:53:32 | 00:05:21 |
58 | 12 | Emilio Seco Javega | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:53:40 | 00:05:22 |
59 | 13 | Jose Sempere Parodi | Ultrafons Alacant | Veterano B - M | 00:53:42 | 00:05:22 |
60 | 13 | Jose Francisco Primo Alba | Independiente | Veterano C - M | 00:53:45 | 00:05:22 |
61 | 14 | Angel Rodriguez Martin | Independiente | Veterano C - M | 00:53:45 | 00:05:22 |
62 | 14 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:53:50 | 00:05:23 |
63 | 21 | Ignacio Garcia Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 00:54:01 | 00:05:24 |
64 | 15 | Nicolas Leon Tamayo | Independiente | Veterano B - M | 00:54:12 | 00:05:25 |
65 | 3 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior Promesa - M | 00:54:34 | 00:05:27 |
66 | 16 | Jose Vicente Civera Garrote | Independiente | Veterano B - M | 00:54:36 | 00:05:28 |
67 | 15 | Gonzalo Perea Martinez | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:54:45 | 00:05:28 |
68 | 16 | Antonio Lopez Garcia | Independiente | Veterano C - M | 00:55:18 | 00:05:32 |
69 | 17 | Vicente Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:55:39 | 00:05:34 |
70 | 17 | Alberto Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:55:41 | 00:05:34 |
71 | 18 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 00:56:17 | 00:05:38 |
72 | 19 | Jesus Sahuquillo Salvador | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:56:20 | 00:05:38 |
73 | 20 | Aurelio Saez Salvador | Independiente | Veterano B - M | 00:56:41 | 00:05:40 |
74 | 21 | Carlos Pallares Cirugeda | Independiente | Veterano B - M | 00:56:43 | 00:05:40 |
75 | 22 | Raul Fabian Monterrubio | Independiente | Veterano A - M | 00:57:43 | 00:05:46 |
76 | 23 | Israel Torralba Estreder | Independiente | Veterano A - M | 00:57:45 | 00:05:46 |
77 | 24 | Jorge Lahuerta Ballesteros | Independiente | Veterano A - M | 00:58:16 | 00:05:50 |
78 | 25 | Julio Benavides Puerta | Independiente | Veterano A - M | 00:58:45 | 00:05:52 |
79 | 18 | Jose Abad Bernat | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:58:56 | 00:05:54 |
80 | 19 | Salvador Martinez Garcia | Independiente | Veterano C - M | 00:59:11 | 00:05:55 |
81 | 22 | Manuel Monleon Monleon | Independiente | Veterano B - M | 01:00:26 | 00:06:03 |
82 | 20 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 01:00:32 | 00:06:03 |
83 | 23 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 01:02:26 | 00:06:15 |
84 | 24 | Alberto Sanchez | Torrent Runners | Veterano B - M | 01:02:59 | 00:06:18 |
85 | 21 | Enrique Frechina Montanana | Independiente | Veterano C - M | 01:04:04 | 00:06:24 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Mapi Del Coso Pozo | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:42:21 | 00:04:14 |
2 | 1 | Leo Brox Martinez | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - F | 00:43:39 | 00:04:22 |
3 | 2 | Marilo Colomino Lechuga | Independiente | Veterano A - F | 00:44:40 | 00:04:28 |
4 | 3 | Carol G | Independiente | Veterano A - F | 00:45:19 | 00:04:32 |
5 | 2 | Maria Domingo Lozano | C.a. Marjana Chiva | Veterano B - F | 00:45:51 | 00:04:35 |
6 | 3 | Irene Quintero Briceno | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - F | 00:47:03 | 00:04:42 |
7 | 1 | Liz Karina Fernandez Gauto | Torrent Corre | Senior - F | 00:48:02 | 00:04:48 |
8 | 2 | Mª Carmen Aranda Banda | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:48:55 | 00:04:54 |
9 | 1 | Alejandra Chisbert Climen | Independiente | Junior Promesa - F | 00:49:32 | 00:04:57 |
10 | 4 | Pili Crespo | Torrent Runners | Veterano A - F | 00:50:45 | 00:05:04 |
11 | 5 | Almudena Lopez Villanueva | Redolat Team | Veterano A - F | 00:52:01 | 00:05:12 |
12 | 3 | Nuria Diez Bayo | Tragaleguas.org | Senior - F | 00:54:16 | 00:05:26 |
13 | 4 | Lucia Gonzalez Sanahuja | Independiente | Senior - F | 00:55:46 | 00:05:35 |
14 | 5 | Michelle Harrison Munoz | Independiente | Senior - F | 00:56:09 | 00:05:37 |
15 | 4 | M Lluch Blasco | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:56:49 | 00:05:41 |
16 | 1 | Imma Comes Iglesia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - F | 00:56:52 | 00:05:41 |
17 | 5 | Esperanza Rubio Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:57:55 | 00:05:48 |
18 | 6 | Teresa Gil Mas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:57:55 | 00:05:48 |
19 | 7 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 00:58:19 | 00:05:50 |
20 | 6 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 01:00:18 | 00:06:02 |
21 | 8 | Karina Olery | Torrent Runners | Veterano B - F | 01:02:59 | 00:06:18 |
Clasificación Equips Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Torrent Corre | 109 | Victor Centelles Tarrega => Pts: 13 - 00:40:45 (00:04:04) Pedro Mora Berdun => Pts: 24 - 00:42:36 (00:04:16) Javier Munoz Serrano => Pts: 27 - 00:43:23 (00:04:20) Liz Karina Fernandez Gauto => Pts: 45 - 00:48:02 (00:04:48) |
2 | Ct Rehab Esport Aldaia | 114 | Jose Roman Alonso Ortiz => Pts: 14 - 00:41:08 (00:04:07) Leo Brox Martinez => Pts: 29 - 00:43:39 (00:04:22) Rafael Perales Ferrandiz => Pts: 31 - 00:44:39 (00:04:28) Fran Tarazona Pallardo => Pts: 40 - 00:46:31 (00:04:39) |
3 | Torrent Runners | 214 | Rafa Vilanova Romero => Pts: 46 - 00:48:24 (00:04:50) Fernando Berbegal Martinez => Pts: 51 - 00:49:21 (00:04:56) Ximo Orti Munoz => Pts: 58 - 00:50:44 (00:05:04) Pili Crespo => Pts: 59 - 00:50:45 (00:05:04) |
4 | C.a. Sense Limits Aldaia | 377 | Imma Comes Iglesia => Pts: 90 - 00:56:52 (00:05:41) Esperanza Rubio Navarro => Pts: 93 - 00:57:55 (00:05:48) Teresa Gil Mas => Pts: 94 - 00:57:55 (00:05:48) Vanesa Parra Navarro => Pts: 100 - 01:00:18 (00:06:02) |