XXVII VOLTA A PEU BENETÚSSER
23/06/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Salvador Crespo Romera | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:33:38 | 00:03:21 |
2 | 2 | Miguel Serrador | Independiente | Veterano A - M | 00:35:00 | 00:03:30 |
3 | 1 | Francisco Javier Nunez Rodriguez | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:35:26 | 00:03:32 |
4 | 1 | David Almenar Catala | Green Power Sports Team | Senior - M | 00:35:35 | 00:03:33 |
5 | 2 | Cesar Cabrero Reyes | Tragaleguas.org | Senior - M | 00:35:41 | 00:03:34 |
6 | 3 | Juan Jose Lopez Villanueva | Independiente | Senior - M | 00:36:12 | 00:03:37 |
7 | 3 | Antonio Javier Reina Ruiz | Redolat Team | Veterano A - M | 00:36:43 | 00:03:40 |
8 | 4 | Ignacio Sanmiguel Codina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:36:50 | 00:03:41 |
9 | 2 | Joan Antoni Pastor Torrijos | Independiente | Veterano B - M | 00:36:53 | 00:03:41 |
10 | 5 | Manuel Lanzuela Pumareta | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:37:07 | 00:03:42 |
11 | 6 | Juan Carlos Alcaraz Perez | Independiente | Veterano A - M | 00:37:13 | 00:03:43 |
12 | 3 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:37:29 | 00:03:44 |
13 | 7 | Oscar Medina Machancoses | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:37:41 | 00:03:46 |
14 | 4 | Julio Gadea Cervera | Green Power Sports Team | Veterano B - M | 00:37:49 | 00:03:46 |
15 | 4 | Ciprian Caero | Independiente | Senior - M | 00:37:56 | 00:03:47 |
16 | 8 | Juanjo Gomez Vidal | Turia Sport Running | Veterano A - M | 00:38:04 | 00:03:48 |
17 | 5 | Jose Braulio Martin | Green Power Sports Team | Veterano B - M | 00:38:06 | 00:03:48 |
18 | 9 | Jesus Chisbert Alonso | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:38:11 | 00:03:49 |
19 | 10 | Robert Roig Requena | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:38:16 | 00:03:49 |
20 | 6 | Javier Soliz Valdivia | Independiente | Veterano B - M | 00:38:33 | 00:03:51 |
21 | 5 | Juan Maria Jimenez Llorens | Green Power Sports Team | Senior - M | 00:38:53 | 00:03:53 |
22 | 11 | Vicente Grau Calvo | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:39:02 | 00:03:54 |
23 | 6 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Senior - M | 00:39:19 | 00:03:55 |
24 | 7 | Manolo Moreno Gandia | Independiente | Senior - M | 00:39:37 | 00:03:57 |
25 | 8 | David Ruiz Fernandez | C.a. Avapace Corre | Senior - M | 00:39:42 | 00:03:58 |
26 | 7 | Vicente Marcos Climent | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano B - M | 00:39:50 | 00:03:59 |
27 | 12 | Israel Gonzalo Vicente | Som Passatge | Veterano A - M | 00:39:51 | 00:03:59 |
28 | 8 | Salvador Lopez Borrull | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:40:14 | 00:04:01 |
29 | 9 | Juan Contreras Lucas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:40:15 | 00:04:01 |
30 | 9 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Senior - M | 00:40:37 | 00:04:03 |
31 | 10 | Diego Izquierdo Campos | Independiente | Senior - M | 00:40:56 | 00:04:05 |
32 | 13 | Alejandro Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:40:56 | 00:04:05 |
33 | 14 | Mario Fernandez Sanchez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:41:00 | 00:04:06 |
34 | 1 | Vicente Belloch Ferrer | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano C - M | 00:41:08 | 00:04:06 |
35 | 11 | Ivan Manuel Guerrero Cabeza | Fentca Running | Senior - M | 00:41:11 | 00:04:07 |
36 | 15 | Jose Vicente Soler Olmedilla | Bxm Betera | Veterano A - M | 00:41:17 | 00:04:07 |
37 | 2 | Francisco Martinez Soto | Independiente | Veterano C - M | 00:41:20 | 00:04:08 |
38 | 16 | Juanma Moreno Mercado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:41:43 | 00:04:10 |
39 | 17 | Miguel Rodriguez Guillen | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 00:41:58 | 00:04:11 |
40 | 12 | Alejandro Jose Abad Garcia | C. A. Murcielagos | Senior - M | 00:42:05 | 00:04:12 |
41 | 18 | Martin Alarcon Ruiz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:42:12 | 00:04:13 |
42 | 13 | David Herraiz Cea | Independiente | Senior - M | 00:42:17 | 00:04:13 |
43 | 19 | Jose Gandia Vidal | Independiente | Veterano A - M | 00:42:25 | 00:04:14 |
44 | 3 | Pedro Mora Berdun | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:42:30 | 00:04:15 |
45 | 20 | David Prieto Lopez | Desnivel+trail | Veterano A - M | 00:42:32 | 00:04:15 |
46 | 21 | Sergio Calderon Sanchis | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:42:40 | 00:04:16 |
47 | 22 | Quique Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:42:42 | 00:04:16 |
48 | 23 | Jose Manuel Calero Fernandez | Independiente | Veterano A - M | 00:42:43 | 00:04:16 |
49 | 4 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 00:42:44 | 00:04:16 |
50 | 24 | Rafa Vilanova Romero | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:42:44 | 00:04:16 |
51 | 5 | Javier Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:42:48 | 00:04:16 |
52 | 1 | Gines Tello Garcia | Independiente | Junior Promesa - M | 00:43:03 | 00:04:18 |
53 | 10 | David Coluccia | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - M | 00:43:03 | 00:04:18 |
54 | 6 | Enrique Sanchez Martinez | Independiente | Veterano C - M | 00:43:11 | 00:04:19 |
55 | 11 | Juan Pastor Calvo | Independiente | Veterano B - M | 00:43:19 | 00:04:19 |
56 | 25 | Rafa Marin Pastrana | Independiente | Veterano A - M | 00:43:49 | 00:04:22 |
57 | 26 | Mario Garde Olcina | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:43:54 | 00:04:23 |
58 | 12 | Victor Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:44:08 | 00:04:24 |
59 | 27 | Gorka Sanz Monllor | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:44:23 | 00:04:26 |
60 | 14 | Jose Javier Lloria Martinez | Independiente | Senior - M | 00:44:25 | 00:04:26 |
61 | 28 | Joaquin Soriano Cuello | Independiente | Veterano A - M | 00:44:28 | 00:04:26 |
62 | 13 | Jose Luis Saiz Castellote | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:44:40 | 00:04:28 |
63 | 15 | Jose Garcia Martinez | Independiente | Senior - M | 00:44:47 | 00:04:28 |
64 | 29 | Miguel Angel Valles Perez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:44:59 | 00:04:29 |
65 | 30 | Fran Tarazona Pallardo | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:45:11 | 00:04:31 |
66 | 14 | Roberto Ballester Vidal | Independiente | Veterano B - M | 00:45:24 | 00:04:32 |
67 | 31 | Ramon J. Ortiz Salvador | C.c. A La Marxeta | Veterano A - M | 00:45:32 | 00:04:33 |
68 | 15 | Jose Maria Garcia Fernandez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:45:44 | 00:04:34 |
69 | 16 | Nicomedes Taberner Taberner | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:45:44 | 00:04:34 |
70 | 32 | Ramon Bartual Collado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:45:46 | 00:04:34 |
71 | 17 | Raul Espinosa Soriano | C.d. Nolimits Tri&trail Team | Veterano B - M | 00:46:03 | 00:04:36 |
72 | 33 | David Aguado Sanchis | Independiente | Veterano A - M | 00:46:07 | 00:04:36 |
73 | 7 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 00:46:12 | 00:04:37 |
74 | 2 | Jorge Luna Cervera | C.a. Yatova | Junior Promesa - M | 00:46:13 | 00:04:37 |
75 | 18 | Francisco Jose Tarrega Gil | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - M | 00:46:14 | 00:04:37 |
76 | 34 | Pedro Alonso Ferrer | S.d. Correcaminos | Veterano A - M | 00:46:20 | 00:04:38 |
77 | 35 | Juan Moreno Valera | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:46:33 | 00:04:39 |
78 | 36 | Julian Andujar Navarro | Independiente | Veterano A - M | 00:46:56 | 00:04:41 |
79 | 16 | Alberto Marin Pastrana | Independiente | Senior - M | 00:47:01 | 00:04:42 |
80 | 19 | Emilio Seco Javega | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:47:06 | 00:04:42 |
81 | 20 | Cesar Garcia Mateos | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:47:20 | 00:04:44 |
82 | 8 | Juan Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:47:30 | 00:04:45 |
83 | 37 | Juan Ramon Gomez Sotos | Independiente | Veterano A - M | 00:47:32 | 00:04:45 |
84 | 38 | Jesus Esteban Contreras | Independiente | Veterano A - M | 00:47:38 | 00:04:45 |
85 | 9 | Gonzalo Perea Martinez | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:47:42 | 00:04:46 |
86 | 10 | Ramon Martin Ramirez | Www.angelasabater.com | Veterano C - M | 00:47:47 | 00:04:46 |
87 | 11 | Francisco Escuriet Lopez | Independiente | Veterano C - M | 00:47:57 | 00:04:47 |
88 | 39 | Israel Torralba Estreder | Independiente | Veterano A - M | 00:48:04 | 00:04:48 |
89 | 12 | Fernando Berbegal Martinez | Torrent Runners | Veterano C - M | 00:48:05 | 00:04:48 |
90 | 40 | Ximo Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:48:22 | 00:04:50 |
91 | 21 | Ximo Martinez Carmona | Burjarunners | Veterano B - M | 00:48:24 | 00:04:50 |
92 | 17 | Oscar Belinchon Belda | C.a. Vila De Alaquas | Senior - M | 00:48:25 | 00:04:50 |
93 | 18 | Fran Cervera Gomez | Independiente | Senior - M | 00:49:02 | 00:04:54 |
94 | 22 | Antonio Gabaldon Olmedo | Independiente | Veterano B - M | 00:49:06 | 00:04:54 |
95 | 41 | Ignacio Garcia Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 00:49:17 | 00:04:55 |
96 | 19 | German Valles Perez | Independiente | Senior - M | 00:49:22 | 00:04:56 |
97 | 13 | Jose Francisco Primo Alba | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:49:33 | 00:04:57 |
98 | 14 | Antonio Lopera Lopez | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:49:33 | 00:04:57 |
99 | 23 | Jose Sempere Parodi | Ultrafons Alacant | Veterano B - M | 00:50:36 | 00:05:03 |
100 | 24 | Joaquin Garcia Donoso | Independiente | Veterano B - M | 00:50:43 | 00:05:04 |
101 | 42 | Salvador Garcia Monserrat | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:50:45 | 00:05:04 |
102 | 43 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - M | 00:50:47 | 00:05:04 |
103 | 25 | Aurelio Saez Salvador | Independiente | Veterano B - M | 00:51:27 | 00:05:08 |
104 | 44 | Antonio Ruiz Lladro | Independiente | Veterano A - M | 00:51:42 | 00:05:10 |
105 | 15 | Jose Cecilia Marin | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 00:51:58 | 00:05:11 |
106 | 45 | Enrique Mocholi Carrascosa | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:52:17 | 00:05:13 |
107 | 16 | Francisco Moreno Rincon | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:52:50 | 00:05:17 |
108 | 17 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:52:59 | 00:05:17 |
109 | 26 | Jesus Fernandez Pla | C.a. Avapace Corre | Veterano B - M | 00:53:04 | 00:05:18 |
110 | 46 | Pedro Sierra Carpintero | Independiente | Veterano A - M | 00:53:11 | 00:05:19 |
111 | 47 | Jose Manuel Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:53:14 | 00:05:19 |
112 | 48 | Jose Luis Mora Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:53:16 | 00:05:19 |
113 | 18 | Luis Gasull Navarro | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - M | 00:53:31 | 00:05:21 |
114 | 19 | Alberto Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:53:40 | 00:05:22 |
115 | 20 | Jose Juanes Gomez | Taulains Alfafar | Veterano C - M | 00:54:35 | 00:05:27 |
116 | 27 | Jesus Sahuquillo Salvador | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:54:35 | 00:05:27 |
117 | 28 | Jose Vicente Civera Garrote | Independiente | Veterano B - M | 00:55:08 | 00:05:30 |
118 | 49 | Vicente Catala Borras | Independiente | Veterano A - M | 00:55:17 | 00:05:31 |
119 | 29 | Jose Vicente Llinares Carbonell | Toprun By Metaesport | Veterano B - M | 00:55:22 | 00:05:32 |
120 | 50 | Agustin Perez Suarez | Independiente | Veterano A - M | 00:55:39 | 00:05:33 |
121 | 30 | Vicente Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:56:10 | 00:05:37 |
122 | 31 | Ramon Sanchis Gimeno | Independiente | Veterano B - M | 00:56:15 | 00:05:37 |
123 | 21 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 00:56:18 | 00:05:37 |
124 | 22 | Jose Abad Bernat | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:56:38 | 00:05:39 |
125 | 32 | Manuel Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:56:44 | 00:05:40 |
126 | 33 | Alfonso Javier Sanz Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:56:44 | 00:05:40 |
127 | 51 | Ramon Munoz | Independiente | Veterano A - M | 00:57:20 | 00:05:44 |
128 | 34 | Carlos Pallares Cirugeda | Independiente | Veterano B - M | 00:57:24 | 00:05:44 |
129 | 35 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:58:40 | 00:05:52 |
130 | 36 | Domingo Fuentes Medina | Independiente | Veterano B - M | 00:58:40 | 00:05:52 |
131 | 23 | Jose Miguel Fabrich Saus | Independiente | Veterano C - M | 00:58:50 | 00:05:53 |
132 | 24 | Salvador Martinez Garcia | Independiente | Veterano C - M | 00:59:01 | 00:05:54 |
133 | 37 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 00:59:33 | 00:05:57 |
134 | 52 | Julio Benavides Puerta | Independiente | Veterano A - M | 00:59:34 | 00:05:57 |
135 | 38 | Cesar Tello Tarazon | Independiente | Veterano B - M | 00:59:43 | 00:05:58 |
136 | 25 | Jose Angel Munoz Falcon | C.c. A La Marxeta | Veterano C - M | 01:01:18 | 00:06:07 |
137 | 39 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:01:35 | 00:06:09 |
138 | 53 | Mario Sanchis Cambronero | Independiente | Veterano A - M | 01:04:28 | 00:06:26 |
139 | 40 | Jesus Toledo Martinez | Independiente | Veterano B - M | 01:06:20 | 00:06:38 |
140 | 54 | Angel Josep Rochina Tarrega | Independiente | Veterano A - M | 01:06:22 | 00:06:38 |
141 | 26 | Jose Luis Quilis Sanchez | Independiente | Veterano C - M | 01:22:35 | 00:08:15 |
142 | 41 | Nicolas Herranz Perez | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 01:22:35 | 00:08:15 |
143 | 55 | Francisco Moreno Lopez | Independiente | Veterano A - M | 01:22:37 | 00:08:15 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Mapi Del Coso Pozo | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:41:03 | 00:04:06 |
2 | 2 | Carol G | Independiente | Veterano A - F | 00:44:08 | 00:04:24 |
3 | 1 | Maria Jose Andres Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:45:44 | 00:04:34 |
4 | 3 | Marilo Colomino Lechuga | Independiente | Veterano A - F | 00:45:50 | 00:04:35 |
5 | 1 | Liz Karina Fernandez Gauto | Torrent Corre | Senior - F | 00:47:19 | 00:04:43 |
6 | 2 | Irene Quintero Briceno | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - F | 00:47:48 | 00:04:46 |
7 | 4 | Pili Crespo | Torrent Runners | Veterano A - F | 00:48:18 | 00:04:49 |
8 | 2 | Mª Carmen Aranda Banda | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:48:37 | 00:04:51 |
9 | 3 | Clara Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:48:50 | 00:04:53 |
10 | 5 | Begona Colomer Ferrero | The Kenyan Urban Way | Veterano A - F | 00:50:44 | 00:05:04 |
11 | 6 | Belen Cano Moyano | Torrent Runners | Veterano A - F | 00:50:51 | 00:05:05 |
12 | 4 | Ana Dominguez Luna | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:51:01 | 00:05:06 |
13 | 7 | Ana Perez Jimenez | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - F | 00:52:01 | 00:05:12 |
14 | 8 | Almudena Lopez Villanueva | Redolat Team | Veterano A - F | 00:52:53 | 00:05:17 |
15 | 5 | Rosa Maria Garrote De Miguel | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:53:30 | 00:05:21 |
16 | 9 | Yolanda Bes Carrasco | Redolat Team | Veterano A - F | 00:53:53 | 00:05:23 |
17 | 6 | Susana Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:53:59 | 00:05:23 |
18 | 7 | Sonia Haba Cuenca | Green Power Sports Team | Veterano B - F | 00:54:37 | 00:05:27 |
19 | 8 | Montse Ribas Ochoa | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - F | 00:55:55 | 00:05:35 |
20 | 9 | Araceli Ruiz Juan | C. A. Murcielagos | Veterano B - F | 00:56:14 | 00:05:37 |
21 | 10 | M Lluch Blasco | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:56:33 | 00:05:39 |
22 | 11 | Isabel Fernadnez Gasco | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:56:43 | 00:05:40 |
23 | 1 | Imma Comes Iglesia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - F | 00:56:58 | 00:05:41 |
24 | 3 | Maria Jose Garcia Sarrion | C.a. Marjana Chiva | Senior - F | 00:57:15 | 00:05:43 |
25 | 4 | Michelle Harrison Munoz | Independiente | Senior - F | 00:57:21 | 00:05:44 |
26 | 12 | Ester Garcia Castillo | Independiente | Veterano B - F | 00:59:44 | 00:05:58 |
27 | 13 | Amparo Ralo Tornero | Torrent Corre | Veterano B - F | 01:00:23 | 00:06:02 |
28 | 5 | Esther Bataller Martinez | Independiente | Senior - F | 01:01:16 | 00:06:07 |
29 | 2 | Amparo Brull Martinez | C.c. A La Marxeta | Veterano C - F | 01:01:20 | 00:06:08 |
30 | 14 | Mari Carmen Simo Torres | Independiente | Veterano B - F | 01:01:35 | 00:06:09 |
31 | 6 | Nerea Tomas Navarro | C.a. Alfara | Senior - F | 01:03:28 | 00:06:20 |
32 | 10 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 01:04:51 | 00:06:29 |
33 | 11 | Marian Val | Independiente | Veterano A - F | 01:22:36 | 00:08:15 |
34 | 7 | Davinia Chulio Fuster | Green Power Sports Team | Senior - F | 01:22:36 | 00:08:15 |
Clasificación Equips Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Crespo Runners | 76 | Salvador Crespo Romera => Pts: 1 - 00:33:38 (00:03:21) Robert Roig Requena => Pts: 19 - 00:38:16 (00:03:49) Vicente Grau Calvo => Pts: 22 - 00:39:02 (00:03:54) Mapi Del Coso Pozo => Pts: 34 - 00:41:03 (00:04:06) |
2 | Green Power Sports Team | 162 | David Almenar Catala => Pts: 4 - 00:35:35 (00:03:33) Manuel Lanzuela Pumareta => Pts: 10 - 00:37:07 (00:03:42) Julio Gadea Cervera => Pts: 14 - 00:37:49 (00:03:46) Sonia Haba Cuenca => Pts: 134 - 00:54:37 (00:05:27) |
3 | C.a. Sense Limits Aldaia | 168 | Salvador Lopez Borrull => Pts: 28 - 00:40:14 (00:04:01) Juan Contreras Lucas => Pts: 29 - 00:40:15 (00:04:01) Juanma Moreno Mercado => Pts: 39 - 00:41:43 (00:04:10) Maria Jose Andres Garcia => Pts: 72 - 00:45:44 (00:04:34) |
4 | Torrent Corre | 183 | Juan Jose Vaz Saez => Pts: 23 - 00:39:19 (00:03:55) Andres Fajardo Valenzuela => Pts: 30 - 00:40:37 (00:04:03) Pedro Mora Berdun => Pts: 45 - 00:42:30 (00:04:15) Liz Karina Fernandez Gauto => Pts: 85 - 00:47:19 (00:04:43) |
5 | Torrent Runners | 207 | Oscar Medina Machancoses => Pts: 13 - 00:37:41 (00:03:46) Sergio Calderon Sanchis => Pts: 47 - 00:42:40 (00:04:16) Rafa Vilanova Romero => Pts: 51 - 00:42:44 (00:04:16) Pili Crespo => Pts: 96 - 00:48:18 (00:04:49) |
6 | Ct Rehab Esport Aldaia | 318 | David Coluccia => Pts: 54 - 00:43:03 (00:04:18) Fran Tarazona Pallardo => Pts: 67 - 00:45:11 (00:04:31) Francisco Jose Tarrega Gil => Pts: 79 - 00:46:14 (00:04:37) Ana Perez Jimenez => Pts: 118 - 00:52:01 (00:05:12) |
7 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 363 | Ignacio Sanmiguel Codina => Pts: 8 - 00:36:50 (00:03:41) Mª Carmen Aranda Banda => Pts: 100 - 00:48:37 (00:04:51) Rosa Maria Garrote De Miguel => Pts: 127 - 00:53:30 (00:05:21) Luis Gasull Navarro => Pts: 128 - 00:53:31 (00:05:21) |
8 | C. A. Murcielagos | 395 | Alejandro Jose Abad Garcia => Pts: 41 - 00:42:05 (00:04:12) Antonio Lopera Lopez => Pts: 107 - 00:49:33 (00:04:57) Jose Francisco Primo Alba => Pts: 106 - 00:49:33 (00:04:57) Araceli Ruiz Juan => Pts: 141 - 00:56:14 (00:05:37) |
9 | C.a. Avapace Corre | 406 | David Ruiz Fernandez => Pts: 25 - 00:39:42 (00:03:58) Ana Dominguez Luna => Pts: 114 - 00:51:01 (00:05:06) Jesus Fernandez Pla => Pts: 123 - 00:53:04 (00:05:18) M Lluch Blasco => Pts: 144 - 00:56:33 (00:05:39) |