XXXVII VOLTA A PEU XIRIVELLA
15/04/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Miguel Serrador | Independiente | Veterano A - M | 00:22:56 | 00:03:19 |
2 | 1 | Francisco Javier Nunez Rodriguez | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:23:41 | 00:03:26 |
3 | 1 | Daniel Martinez Garcia | Trail Villar Caja Rural | Senior - M | 00:23:44 | 00:03:26 |
4 | 2 | Cesar Cabrero Reyes | Tragaleguas.org | Senior - M | 00:23:48 | 00:03:27 |
5 | 3 | David Saez Sanchez | Crespo Runners | Senior - M | 00:24:02 | 00:03:29 |
6 | 4 | David Almenar Catala | Green Power Sports Team | Senior - M | 00:24:05 | 00:03:29 |
7 | 2 | Joan Antoni Pastor Torrijos | Independiente | Veterano B - M | 00:24:07 | 00:03:30 |
8 | 5 | Alejandro Solana Vigo | Sanus Vitae Team | Senior - M | 00:24:21 | 00:03:32 |
9 | 2 | Juan Carlos Alcaraz Perez | Xteam | Veterano A - M | 00:24:22 | 00:03:32 |
10 | 3 | Jose Bosch Saez | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:24:25 | 00:03:32 |
11 | 3 | Jose Aldasoro Perez | Tragaleguas.org | Veterano A - M | 00:24:32 | 00:03:33 |
12 | 4 | Julio Gadea Cervera | Green Power Sports Team | Veterano B - M | 00:24:36 | 00:03:34 |
13 | 5 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:24:45 | 00:03:35 |
14 | 6 | Raul Gracia Rodriguez | Turia Sport Running | Senior - M | 00:24:52 | 00:03:36 |
15 | 7 | Juan Jose Lopez Villanueva | Independiente | Senior - M | 00:24:58 | 00:03:37 |
16 | 4 | Guillermo Cabrero Reyes | Tragaleguas.org | Veterano A - M | 00:25:03 | 00:03:38 |
17 | 5 | Juanjo Gomez Vidal | Turia Sport Running | Veterano A - M | 00:25:04 | 00:03:38 |
18 | 6 | Robert Roig Requena | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:25:09 | 00:03:39 |
19 | 8 | Jorge Lopez Ramos | Crespo Runners | Senior - M | 00:25:21 | 00:03:40 |
20 | 9 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Senior - M | 00:25:25 | 00:03:41 |
21 | 7 | Javier Espejo Valencia | Tragaleguas.org | Veterano A - M | 00:25:30 | 00:03:42 |
22 | 8 | Ignacio Sanmiguel Codina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:25:40 | 00:03:43 |
23 | 1 | Adrian Senent Soriano | Torrent Corre | Junior Promesa - M | 00:25:40 | 00:03:43 |
24 | 6 | Andres Bolinches Ariza | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - M | 00:25:42 | 00:03:43 |
25 | 9 | Vicente Grau Calvo | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:25:44 | 00:03:44 |
26 | 10 | Fernando Civera Jorge | Independiente | Veterano A - M | 00:25:54 | 00:03:45 |
27 | 10 | Manolo Moreno Gandia | Independiente | Senior - M | 00:26:01 | 00:03:46 |
28 | 11 | Jesus Chisbert Alonso | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:26:07 | 00:03:47 |
29 | 12 | Pedro Pedrajas Sena | Independiente | Veterano A - M | 00:26:22 | 00:03:49 |
30 | 11 | Alejandro Jose Abad Garcia | C. A. Murcielagos | Senior - M | 00:26:28 | 00:03:50 |
31 | 12 | Arturo Aguirre Moret | Independiente | Senior - M | 00:26:30 | 00:03:50 |
32 | 7 | Vicente Marcos Climent | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano B - M | 00:26:46 | 00:03:53 |
33 | 8 | Salvador Lopez Borrull | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:26:48 | 00:03:53 |
34 | 13 | Juan Ramon Gomez Sotos | Independiente | Veterano A - M | 00:26:50 | 00:03:53 |
35 | 9 | Jorge Carrion Taberner | Independiente | Veterano B - M | 00:26:55 | 00:03:54 |
36 | 13 | Ivan Manuel Guerrero Cabeza | Fentca Running | Senior - M | 00:27:09 | 00:03:56 |
37 | 14 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Senior - M | 00:27:22 | 00:03:58 |
38 | 14 | Jose Gandia Vidal | Independiente | Veterano A - M | 00:27:24 | 00:03:58 |
39 | 15 | Jorge Paredes Gomez | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:27:27 | 00:03:59 |
40 | 16 | Sergio Calderon Sanchis | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:27:28 | 00:03:59 |
41 | 1 | Vicente Belloch Ferrer | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano C - M | 00:27:36 | 00:04:00 |
42 | 2 | Enrique Sanchez Martinez | Independiente | Veterano C - M | 00:27:37 | 00:04:00 |
43 | 17 | Alejandro Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:27:39 | 00:04:00 |
44 | 10 | Gonzalo Chisbert Alonso | Independiente | Veterano B - M | 00:27:40 | 00:04:01 |
45 | 18 | Jose Vicente Soler Olmedilla | Bxm Betera | Veterano A - M | 00:27:45 | 00:04:01 |
46 | 15 | Diego Izquierdo Campos | Independiente | Senior - M | 00:27:49 | 00:04:02 |
47 | 19 | Antonio Manuel Cano Pulido | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 00:27:49 | 00:04:02 |
48 | 20 | Jonathan Carrasco Vazquez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:27:49 | 00:04:02 |
49 | 16 | Vicente Ibars Chulvi | Ct Rehab Esport Aldaia | Senior - M | 00:27:51 | 00:04:02 |
50 | 21 | Ricardo Valiente Sanz | C.a. Universidad Politecnica | Veterano A - M | 00:27:51 | 00:04:02 |
51 | 22 | Miguel Rodriguez Guillen | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 00:27:54 | 00:04:03 |
52 | 23 | Luis Lopez Latorre | C.a. Utiel | Veterano A - M | 00:27:56 | 00:04:03 |
53 | 11 | Juan Contreras Lucas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:28:09 | 00:04:05 |
54 | 24 | Juanma Moreno Mercado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:28:10 | 00:04:05 |
55 | 25 | Jose Miguel Real Anchel | Independiente | Veterano A - M | 00:28:11 | 00:04:05 |
56 | 12 | Miguel Angel Gago Gallego | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 00:28:13 | 00:04:05 |
57 | 3 | Andres Cosme Marti | Catarroja U.e. | Veterano C - M | 00:28:16 | 00:04:06 |
58 | 4 | Francisco Martinez Soto | Independiente | Veterano C - M | 00:28:22 | 00:04:07 |
59 | 13 | Juan Carlos Mayordomo Hernandez | C.a. Peus Lleugers | Veterano B - M | 00:28:24 | 00:04:07 |
60 | 26 | Roberto Carlos Arnes Jimenez | Picassent Corre | Veterano A - M | 00:28:24 | 00:04:07 |
61 | 17 | Juan Antonio Gallego Gil | Tragaleguas.org | Senior - M | 00:28:26 | 00:04:07 |
62 | 18 | Jose R Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 00:28:31 | 00:04:08 |
63 | 27 | Mario Garde Olcina | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:28:42 | 00:04:10 |
64 | 5 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 00:28:44 | 00:04:10 |
65 | 6 | Pedro Mora Berdun | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:28:49 | 00:04:11 |
66 | 28 | Rafa Marin Pastrana | Independiente | Veterano A - M | 00:28:49 | 00:04:11 |
67 | 29 | Gorka Sanz Monllor | Independiente | Veterano A - M | 00:28:59 | 00:04:12 |
68 | 30 | Antoni Arenas Caliz | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:29:00 | 00:04:12 |
69 | 31 | Alberto Lopez Nuevo | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:29:03 | 00:04:13 |
70 | 2 | Antoni Espinoza Galarreta | C.a. Marjana Chiva | Junior Promesa - M | 00:29:04 | 00:04:13 |
71 | 14 | Jose Vicente Pellicer Navalon | Independiente | Veterano B - M | 00:29:11 | 00:04:14 |
72 | 15 | Jose Lopez Llin | Rompiendo Limites | Veterano B - M | 00:29:14 | 00:04:14 |
73 | 32 | Quique Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:29:23 | 00:04:16 |
74 | 19 | Jose Javier Lloria Martinez | Independiente | Senior - M | 00:29:33 | 00:04:17 |
75 | 33 | Javier Pastor Diaz | Independiente | Veterano A - M | 00:29:34 | 00:04:17 |
76 | 34 | Jose Vicente Olid Castillo | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:29:35 | 00:04:17 |
77 | 7 | Lorenzo Pastor Del Valle | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano C - M | 00:29:42 | 00:04:18 |
78 | 35 | Gabriel Sepulveda | Independiente | Veterano A - M | 00:29:53 | 00:04:20 |
79 | 36 | Eugenio Toledo Alexandre | C.a. Running Catarroja | Veterano A - M | 00:29:58 | 00:04:21 |
80 | 20 | Jose Garcia Martinez | Independiente | Senior - M | 00:30:00 | 00:04:21 |
81 | 3 | Raul Cerrillo Coronado | C.a. Peus Lleugers | Junior Promesa - M | 00:30:02 | 00:04:21 |
82 | 16 | Rafael Felipe Villafranca | Penya Atletisme Mislata | Veterano B - M | 00:30:09 | 00:04:22 |
83 | 4 | Jorge Luna Cervera | Independiente | Junior Promesa - M | 00:30:16 | 00:04:23 |
84 | 37 | Oscar Bustamante Ruano | Redolat Team | Veterano A - M | 00:30:16 | 00:04:23 |
85 | 17 | Raul Espinosa Soriano | C.d. Nolimits Tri&trail Team | Veterano B - M | 00:30:17 | 00:04:23 |
86 | 21 | Alberto Marin Pastrana | Independiente | Senior - M | 00:30:19 | 00:04:24 |
87 | 8 | Jose Luis Quilis Sanchez | Independiente | Veterano C - M | 00:30:22 | 00:04:24 |
88 | 38 | Jose Javier Del Coso Pozo | Redolat Team | Veterano A - M | 00:30:27 | 00:04:25 |
89 | 22 | Sergio Lopez Espejo | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 00:30:29 | 00:04:25 |
90 | 23 | Adrian Mira Olivares | Independiente | Senior - M | 00:30:38 | 00:04:26 |
91 | 9 | Francisco Escuriet Lopez | Independiente | Veterano C - M | 00:30:41 | 00:04:27 |
92 | 18 | Jose Maria Luna Huete | Independiente | Veterano B - M | 00:30:51 | 00:04:28 |
93 | 10 | Jose Luis Pastor Marco | Blade Runners | Veterano C - M | 00:30:55 | 00:04:29 |
94 | 11 | Miguel Juan Bernal Gimenez | Independiente | Veterano C - M | 00:30:55 | 00:04:29 |
95 | 39 | Ramon San Esteban Lama | C.d. Es Posible | Veterano A - M | 00:30:58 | 00:04:29 |
96 | 24 | Guillem Bellvis Perez | Crespo Runners | Senior - M | 00:31:04 | 00:04:30 |
97 | 19 | Fco Javier Alapont Raga | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano B - M | 00:31:09 | 00:04:31 |
98 | 40 | Miguel Angel Valles Perez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:31:10 | 00:04:31 |
99 | 41 | Fran Tarazona Pallardo | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:31:10 | 00:04:31 |
100 | 20 | Francisco Artero Romero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:31:13 | 00:04:31 |
101 | 42 | Sergio Anaya | Independiente | Veterano A - M | 00:31:18 | 00:04:32 |
102 | 43 | Jaime Sanchez Juarez | Independiente | Veterano A - M | 00:31:23 | 00:04:33 |
103 | 12 | Fernando Serrano Florent | Independiente | Veterano C - M | 00:31:25 | 00:04:33 |
104 | 44 | Jose Cordoba | Independiente | Veterano A - M | 00:31:29 | 00:04:34 |
105 | 21 | Juan Pastor Calvo | Independiente | Veterano B - M | 00:31:31 | 00:04:34 |
106 | 22 | Antonio Gabaldon Olmedo | Independiente | Veterano B - M | 00:31:34 | 00:04:34 |
107 | 23 | Juan Vicente Bondia Romero | Tragaleguas.org | Veterano B - M | 00:31:38 | 00:04:35 |
108 | 13 | Ramon Martin Ramirez | Www.angelasabater.com | Veterano C - M | 00:31:46 | 00:04:36 |
109 | 45 | Celso Alonso Mas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:31:47 | 00:04:36 |
110 | 24 | Jose Maria Garcia Fernandez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:31:47 | 00:04:36 |
111 | 46 | Jose Santos Rayo | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:31:47 | 00:04:36 |
112 | 25 | German Valles Perez | Independiente | Senior - M | 00:31:51 | 00:04:37 |
113 | 25 | Jose Maria Cebollada Pechian | Independiente | Veterano B - M | 00:31:55 | 00:04:38 |
114 | 14 | Antonio Lopera Lopez | Independiente | Veterano C - M | 00:31:57 | 00:04:38 |
115 | 47 | Sergio Pradas Perez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:31:58 | 00:04:38 |
116 | 26 | Ximo Martinez Carmona | Burjarunners | Veterano B - M | 00:32:04 | 00:04:39 |
117 | 27 | Jose Vicente Llinares Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:32:05 | 00:04:39 |
118 | 15 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 00:32:07 | 00:04:39 |
119 | 48 | Carlos Bea Sanchez | C.a. Vilamarxant | Veterano A - M | 00:32:09 | 00:04:40 |
120 | 16 | Luis Gasull Navarro | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - M | 00:32:10 | 00:04:40 |
121 | 26 | Fran Cervera Gomez | Independiente | Senior - M | 00:32:20 | 00:04:41 |
122 | 17 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:32:33 | 00:04:43 |
123 | 28 | Emilio Seco Javega | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:32:38 | 00:04:44 |
124 | 49 | Paco Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:32:43 | 00:04:44 |
125 | 50 | Jose Ramon Albuixech Martorell | Independiente | Veterano A - M | 00:32:47 | 00:04:45 |
126 | 29 | Roberto Benet Serra | Independiente | Veterano B - M | 00:32:51 | 00:04:46 |
127 | 51 | Jose Manuel Culebradas Sotos | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:32:52 | 00:04:46 |
128 | 30 | Gonzalo Novoa Minguez | Independiente | Veterano B - M | 00:32:53 | 00:04:46 |
129 | 31 | Gabriel Nuno Lopez | Independiente | Veterano B - M | 00:32:56 | 00:04:46 |
130 | 52 | Oscar Medina Machancoses | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:33:11 | 00:04:49 |
131 | 53 | Julian Andujar Navarro | Independiente | Veterano A - M | 00:33:19 | 00:04:50 |
132 | 32 | Carlos Pallares Cirugeda | Independiente | Veterano B - M | 00:33:22 | 00:04:50 |
133 | 33 | Jose Sempere Parodi | Ultrafons Alacant | Veterano B - M | 00:33:24 | 00:04:50 |
134 | 18 | Jose Cecilia Marin | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 00:33:34 | 00:04:52 |
135 | 54 | Salvador Garcia Monserrat | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:33:35 | 00:04:52 |
136 | 55 | Pedro Alonso Ferrer | S.d. Correcaminos | Veterano A - M | 00:33:36 | 00:04:52 |
137 | 56 | Juan Moreno Valera | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:33:43 | 00:04:53 |
138 | 27 | Javier Macklinder Sanchez Galarreta | Independiente | Senior - M | 00:33:47 | 00:04:54 |
139 | 34 | Lucio Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:33:53 | 00:04:55 |
140 | 57 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - M | 00:33:55 | 00:04:55 |
141 | 58 | Josep Rius Benito | Independiente | Veterano A - M | 00:33:56 | 00:04:55 |
142 | 35 | Vicente Banos Arratia | Independiente | Veterano B - M | 00:33:58 | 00:04:55 |
143 | 59 | Ignacio Garcia Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 00:34:00 | 00:04:56 |
144 | 60 | Jesus Esteban Contreras | Independiente | Veterano A - M | 00:34:05 | 00:04:56 |
145 | 36 | Aurelio Saez Salvador | Independiente | Veterano B - M | 00:34:07 | 00:04:57 |
146 | 28 | Oscar Belinchon Belda | C.a. Vila De Alaquas | Senior - M | 00:34:11 | 00:04:57 |
147 | 61 | Israel Torralba Estreder | Independiente | Veterano A - M | 00:34:11 | 00:04:57 |
148 | 37 | Jose Manuel Pallares Samblas | Independiente | Veterano B - M | 00:34:14 | 00:04:58 |
149 | 62 | Julio Jose Rivilla Segarra | Independiente | Veterano A - M | 00:34:21 | 00:04:59 |
150 | 63 | Antonio Ruiz Lladro | Independiente | Veterano A - M | 00:34:26 | 00:04:59 |
151 | 19 | Juan Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:34:29 | 00:05:00 |
152 | 20 | Gonzalo Perea Martinez | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:34:30 | 00:05:00 |
153 | 29 | Vicente Jimenez Juncos | Independiente | Senior - M | 00:34:31 | 00:05:00 |
154 | 21 | Angel Lopez Munoz | C.a. Avapace Corre | Veterano C - M | 00:34:47 | 00:05:02 |
155 | 38 | Miguel Sanchez Gimenez | Independiente | Veterano B - M | 00:34:51 | 00:05:03 |
156 | 22 | Jose Francisco Primo Alba | Independiente | Veterano C - M | 00:34:55 | 00:05:04 |
157 | 23 | Josep Vicent Escriba Escriba | Runners Ciutat De Valencia | Veterano C - M | 00:34:55 | 00:05:04 |
158 | 39 | Rafa Blazquez Gonzalez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:34:59 | 00:05:04 |
159 | 40 | Cesar Garcia Mateos | Independiente | Veterano B - M | 00:35:01 | 00:05:04 |
160 | 41 | Manuel Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:35:01 | 00:05:04 |
161 | 24 | Pepe Roig Ferrer | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 00:35:02 | 00:05:05 |
162 | 25 | Jose Roman Moreno | S.d. Correcaminos | Veterano C - M | 00:35:04 | 00:05:05 |
163 | 42 | Jesus Fernandez Pla | C.a. Avapace Corre | Veterano B - M | 00:35:12 | 00:05:06 |
164 | 43 | Juan Requena Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:35:34 | 00:05:09 |
165 | 44 | Emilio Ponce Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:35:34 | 00:05:09 |
166 | 64 | Agustin Perez Suarez | Independiente | Veterano A - M | 00:35:45 | 00:05:11 |
167 | 5 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior Promesa - M | 00:35:46 | 00:05:11 |
168 | 30 | Ivan Puig Villalon | Ct Rehab Esport Aldaia | Senior - M | 00:35:51 | 00:05:12 |
169 | 45 | Alberto Palacios | Independiente | Veterano B - M | 00:35:52 | 00:05:12 |
170 | 65 | Jose Manuel Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:35:53 | 00:05:12 |
171 | 46 | Jose Francisco Tarazona Valero | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:35:54 | 00:05:12 |
172 | 31 | Roberto Moreno Hernandez | Independiente | Senior - M | 00:35:59 | 00:05:13 |
173 | 26 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:36:00 | 00:05:13 |
174 | 66 | Jose Vte Diranzo Aliaga | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:36:31 | 00:05:18 |
175 | 32 | Rafa Domenech Chornet | Crespo Runners | Senior - M | 00:36:32 | 00:05:18 |
176 | 47 | Nicolas Leon Tamayo | Independiente | Veterano B - M | 00:36:35 | 00:05:18 |
177 | 48 | Carlos Javier Domingo Figueres | C. A. Murcielagos | Veterano B - M | 00:36:36 | 00:05:18 |
178 | 27 | Alberto Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:36:46 | 00:05:20 |
179 | 33 | David Ruiz Fernandez | C.a. Avapace Corre | Senior - M | 00:36:46 | 00:05:20 |
180 | 28 | Angel Rodriguez Martin | Independiente | Veterano C - M | 00:36:49 | 00:05:20 |
181 | 29 | Antonio Rafael Hern | Andale Andale | Veterano C - M | 00:37:02 | 00:05:22 |
182 | 34 | Cristian Sahuquillo Barreda | Independiente | Senior - M | 00:37:38 | 00:05:27 |
183 | 49 | Jose Manuel Sanz Sanz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:37:54 | 00:05:30 |
184 | 67 | Diego Munoz Luna | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:37:56 | 00:05:30 |
185 | 50 | Antonio Morales Sanchez | Independiente | Veterano B - M | 00:37:58 | 00:05:30 |
186 | 68 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 00:38:09 | 00:05:32 |
187 | 51 | Satur Roses Navarro | Independiente | Veterano B - M | 00:38:12 | 00:05:32 |
188 | 52 | Vicente Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:38:15 | 00:05:33 |
189 | 69 | Jesus Barea Moratalla | Independiente | Veterano A - M | 00:38:17 | 00:05:33 |
190 | 53 | Jose Vicente Alos Perez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - M | 00:38:18 | 00:05:33 |
191 | 70 | Pedro Sierra Carpintero | Independiente | Veterano A - M | 00:38:23 | 00:05:34 |
192 | 54 | Domingo Fuentes Medina | Independiente | Veterano B - M | 00:38:26 | 00:05:34 |
193 | 55 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:38:26 | 00:05:34 |
194 | 71 | Jorge Victoria Andreu | Amunt Avall Torrent | Veterano A - M | 00:38:29 | 00:05:35 |
195 | 56 | Manuel Monleon Monleon | Independiente | Veterano B - M | 00:38:32 | 00:05:35 |
196 | 30 | Avelino De La Paz Cerezo | Independiente | Veterano C - M | 00:38:34 | 00:05:35 |
197 | 72 | Francisco Moreno Lopez | Independiente | Veterano A - M | 00:38:43 | 00:05:37 |
198 | 73 | Luis Gutierrez Serrano | Independiente | Veterano A - M | 00:38:47 | 00:05:37 |
199 | 35 | Francisco Acevedo Madrid | Independiente | Senior - M | 00:38:51 | 00:05:38 |
200 | 31 | Jose Maria Zambrana Rios | Galgos Silla | Veterano C - M | 00:39:13 | 00:05:41 |
201 | 74 | David Gimenez Miquel | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:39:16 | 00:05:41 |
202 | 75 | Israel Sotos Conde | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano A - M | 00:39:17 | 00:05:42 |
203 | 57 | Luis Miguel Soben Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:39:18 | 00:05:42 |
204 | 58 | Jose Juan Malagon Mora | Independiente | Veterano B - M | 00:39:23 | 00:05:42 |
205 | 32 | Rafael Tarin Martinez | Redolat Team | Veterano C - M | 00:39:25 | 00:05:43 |
206 | 59 | Jose Luis Saiz Castellote | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:39:25 | 00:05:43 |
207 | 76 | Martin Alarcon Ruiz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:39:27 | 00:05:43 |
208 | 77 | Ramon Munoz | Independiente | Veterano A - M | 00:39:44 | 00:05:46 |
209 | 33 | Jose Abad Bernat | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:39:46 | 00:05:46 |
210 | 78 | Jorge Cuevas Verdejo | Burjarunners | Veterano A - M | 00:40:07 | 00:05:49 |
211 | 79 | Raul Martinez Patino | Independiente | Veterano A - M | 00:40:09 | 00:05:49 |
212 | 34 | Salvador Martinez Garcia | Independiente | Veterano C - M | 00:40:14 | 00:05:50 |
213 | 80 | Rafael Sesa Rodas | Independiente | Veterano A - M | 00:40:25 | 00:05:51 |
214 | 35 | Victor Palomares Martinez | Independiente | Veterano C - M | 00:40:39 | 00:05:53 |
215 | 60 | Miguel Martorell Ruiz | Independiente | Veterano B - M | 00:40:51 | 00:05:55 |
216 | 61 | Santiago Verdeguer Carrera | Independiente | Veterano B - M | 00:41:13 | 00:05:58 |
217 | 81 | Raul Fabian Monterrubio | Independiente | Veterano A - M | 00:41:16 | 00:05:59 |
218 | 36 | Lucas Tejedor Mari | Independiente | Senior - M | 00:41:23 | 00:06:00 |
219 | 82 | Andres Nieto Xerri | Independiente | Veterano A - M | 00:41:24 | 00:06:00 |
220 | 37 | Alejandro Gil Chaves | Independiente | Senior - M | 00:41:40 | 00:06:02 |
221 | 83 | Vicente Catala Borras | C.a. Alfara | Veterano A - M | 00:41:45 | 00:06:03 |
222 | 62 | Antonio Bellver Casan | Independiente | Veterano B - M | 00:42:06 | 00:06:06 |
223 | 63 | Alberto Sanchez | Torrent Runners | Veterano B - M | 00:42:19 | 00:06:08 |
224 | 38 | Juan Carlos Heras Anguita | Independiente | Senior - M | 00:42:24 | 00:06:09 |
225 | 36 | Jose Angel Munoz Falcon | C.c. A La Marxeta | Veterano C - M | 00:42:54 | 00:06:13 |
226 | 64 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 00:43:08 | 00:06:15 |
227 | 37 | Antonio Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:43:16 | 00:06:16 |
228 | 84 | Pedro Castillo Del Amo | Els Caragolets Valencia | Veterano A - M | 00:43:25 | 00:06:18 |
229 | 85 | Enrique Avis Estrada | C.a. Edeta Lliria | Veterano A - M | 00:43:55 | 00:06:22 |
230 | 65 | Juan Tomas Manzaneda Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:44:20 | 00:06:26 |
231 | 86 | Beni Bartolome Hernandiz | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:44:28 | 00:06:27 |
232 | 66 | Fernando Rodenas Cuquerella | Independiente | Veterano B - M | 00:45:00 | 00:06:31 |
233 | 67 | Victor Centelles Tarrega | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:45:26 | 00:06:35 |
234 | 68 | Jesus Toledo Martinez | Independiente | Veterano B - M | 00:45:43 | 00:06:38 |
235 | 87 | Angel Josep Rochina Tarrega | Independiente | Veterano A - M | 00:46:10 | 00:06:41 |
236 | 88 | Jose Carlos Gonzalo Cantisano | Independiente | Veterano A - M | 00:47:12 | 00:06:50 |
237 | 89 | Pedro Resa Morales | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano A - M | 00:48:23 | 00:07:01 |
238 | 69 | Joaquin Garcia Donoso | Independiente | Veterano B - M | 00:49:44 | 00:07:12 |
239 | 90 | David Prieto Lopez | Desnivel+trail | Veterano A - M | 00:54:16 | 00:07:52 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Leo Brox Martinez | Independiente | Veterano B - F | 00:28:57 | 00:04:12 |
2 | 1 | Marilo Colomino Lechuga | Independiente | Veterano A - F | 00:29:50 | 00:04:19 |
3 | 2 | Lorena Sampedro Llopis | Redolat Team | Veterano A - F | 00:30:50 | 00:04:28 |
4 | 1 | Liz Karina Fernandez Gauto | Torrent Corre | Senior - F | 00:31:29 | 00:04:34 |
5 | 2 | Lucia Ramirez Cabo | Tragaleguas.org | Senior - F | 00:31:46 | 00:04:36 |
6 | 2 | Maria Jose Andres Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:31:47 | 00:04:36 |
7 | 3 | Maria Domingo Lozano | C.a. Marjana Chiva | Veterano B - F | 00:31:56 | 00:04:38 |
8 | 4 | Clara Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:31:57 | 00:04:38 |
9 | 3 | Belen Cano Moyano | Torrent Runners | Veterano A - F | 00:33:43 | 00:04:53 |
10 | 5 | Alicia Gil Martinez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - F | 00:34:01 | 00:04:56 |
11 | 3 | Laura Cambronero Lacasa | Crespo Runners | Senior - F | 00:34:50 | 00:05:03 |
12 | 4 | Begona Colomer Ferrero | The Kenyan Urban Way | Veterano A - F | 00:34:54 | 00:05:03 |
13 | 5 | Lorena Bonora Solera | Independiente | Veterano A - F | 00:34:59 | 00:05:04 |
14 | 6 | Susana Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:35:17 | 00:05:07 |
15 | 4 | Sara Martinez Aliaga | Tragaleguas.org | Senior - F | 00:35:18 | 00:05:07 |
16 | 7 | Rosa Maria Garrote De Miguel | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:35:18 | 00:05:07 |
17 | 8 | Mari Luz Zamora Adillo | Torrent Corre | Veterano B - F | 00:36:00 | 00:05:13 |
18 | 6 | Almudena Lopez Villanueva | Redolat Team | Veterano A - F | 00:36:04 | 00:05:14 |
19 | 7 | Yolanda Bes Carrasco | Redolat Team | Veterano A - F | 00:36:08 | 00:05:14 |
20 | 8 | Irune Castillo Gonzalez | Redolat Team | Veterano A - F | 00:36:11 | 00:05:15 |
21 | 1 | Charo Panizo Ollero | C. A. Murcielagos | Veterano C - F | 00:36:36 | 00:05:18 |
22 | 9 | Ana Dominguez Luna | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:36:48 | 00:05:20 |
23 | 10 | Ascension Jimenez Fernandez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:37:08 | 00:05:23 |
24 | 11 | Mercedes Garcia Mateos | Independiente | Veterano B - F | 00:37:34 | 00:05:27 |
25 | 12 | Sole Ortega | Independiente | Veterano B - F | 00:37:43 | 00:05:28 |
26 | 13 | Karina Martorelli | Toprun By Metaesport | Veterano B - F | 00:37:44 | 00:05:28 |
27 | 14 | Araceli Ruiz Juan | C. A. Murcielagos | Veterano B - F | 00:37:45 | 00:05:28 |
28 | 9 | Vanessa Rueda Rios | Redolat Team | Veterano A - F | 00:38:27 | 00:05:34 |
29 | 15 | Esperanza Rubio Navarro | Independiente | Veterano B - F | 00:38:30 | 00:05:35 |
30 | 10 | Laura Casilda Moscardo | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:38:41 | 00:05:36 |
31 | 11 | Mari Carmen Romeropelaez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:38:42 | 00:05:37 |
32 | 2 | Carmen Luisa Dolz Ramon | C.a. Avapace Corre | Veterano C - F | 00:39:39 | 00:05:45 |
33 | 12 | Maria Ledran | Independiente | Veterano A - F | 00:39:41 | 00:05:45 |
34 | 16 | Sandra Ferriols Tebar | Independiente | Veterano B - F | 00:39:43 | 00:05:45 |
35 | 5 | Michelle Harrison Munoz | Independiente | Senior - F | 00:39:44 | 00:05:46 |
36 | 13 | Rosa Mengibar Salas | Independiente | Veterano A - F | 00:40:23 | 00:05:51 |
37 | 17 | Maria Angeles Collado De La Cruz | Independiente | Veterano B - F | 00:40:27 | 00:05:52 |
38 | 3 | Imma Comes Iglesia | Independiente | Veterano C - F | 00:40:46 | 00:05:54 |
39 | 18 | Teresa Gil Mas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:40:47 | 00:05:55 |
40 | 14 | Maria Dolores Barcelo Leiva | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:40:50 | 00:05:55 |
41 | 6 | Lucia Gonzalez Sanahuja | Independiente | Senior - F | 00:40:53 | 00:05:56 |
42 | 7 | Maria Jose Garcia Sarrion | C.a. Marjana Chiva | Senior - F | 00:41:35 | 00:06:02 |
43 | 8 | Nuria Martinez Oliva | Independiente | Senior - F | 00:41:38 | 00:06:02 |
44 | 9 | Nerea Tomas Navarro | C.a. Alfara | Senior - F | 00:41:43 | 00:06:03 |
45 | 19 | Suni Miret Marchuet | Burjarunners | Veterano B - F | 00:41:53 | 00:06:04 |
46 | 20 | Amparo Ralo Tornero | Torrent Corre | Veterano B - F | 00:41:57 | 00:06:05 |
47 | 10 | Laura Monseny Cambronero | Independiente | Senior - F | 00:42:07 | 00:06:06 |
48 | 21 | Karina Olery | Torrent Runners | Veterano B - F | 00:42:18 | 00:06:08 |
49 | 15 | Barbara Cocera Munoz | Independiente | Veterano A - F | 00:42:28 | 00:06:09 |
50 | 22 | Maria Victoria Jimenez Castell | Independiente | Veterano B - F | 00:42:46 | 00:06:12 |
51 | 11 | Esther Bataller Martinez | Independiente | Senior - F | 00:42:51 | 00:06:13 |
52 | 4 | Amparo Brull Martinez | C.c. A La Marxeta | Veterano C - F | 00:42:54 | 00:06:13 |
53 | 16 | Sonia Ibanez Carrascosa | Els Caragolets Valencia | Veterano A - F | 00:43:25 | 00:06:18 |
54 | 12 | Amparo Sanmartin Monseny | Independiente | Senior - F | 00:43:52 | 00:06:21 |
55 | 23 | Alicia Gualda Pardo | Independiente | Veterano B - F | 00:44:18 | 00:06:25 |
56 | 24 | Mercedes Bordas Moya | Independiente | Veterano B - F | 00:44:44 | 00:06:29 |
57 | 17 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:44:45 | 00:06:29 |
58 | 18 | Virginia Sanchez Exposito | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - F | 00:45:22 | 00:06:34 |
59 | 19 | Monica Fernandez Minguez | Independiente | Veterano A - F | 00:47:10 | 00:06:50 |
60 | 20 | Mila Ruiz Garcia | Desnivel+trail | Veterano A - F | 00:54:16 | 00:07:52 |
Clasificación Equips Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Tragaleguas.org | 144 | Cesar Cabrero Reyes => Pts: 4 - 00:23:48 (00:03:27) Jose Aldasoro Perez => Pts: 11 - 00:24:32 (00:03:33) Guillermo Cabrero Reyes => Pts: 16 - 00:25:03 (00:03:38) Lucia Ramirez Cabo => Pts: 113 - 00:31:46 (00:04:36) |
2 | Torrent Corre | 187 | Juan Jose Vaz Saez => Pts: 20 - 00:25:25 (00:03:41) Adrian Senent Soriano => Pts: 23 - 00:25:40 (00:03:43) Andres Fajardo Valenzuela => Pts: 37 - 00:27:22 (00:03:58) Liz Karina Fernandez Gauto => Pts: 107 - 00:31:29 (00:04:34) |
3 | Crespo Runners | 198 | David Saez Sanchez => Pts: 5 - 00:24:02 (00:03:29) Jose Bosch Saez => Pts: 10 - 00:24:25 (00:03:32) Robert Roig Requena => Pts: 18 - 00:25:09 (00:03:39) Laura Cambronero Lacasa => Pts: 165 - 00:34:50 (00:05:03) |
4 | C.a. Sense Limits Aldaia | 254 | Salvador Lopez Borrull => Pts: 33 - 00:26:48 (00:03:53) Juan Contreras Lucas => Pts: 53 - 00:28:09 (00:04:05) Juanma Moreno Mercado => Pts: 54 - 00:28:10 (00:04:05) Maria Jose Andres Garcia => Pts: 114 - 00:31:47 (00:04:36) |
5 | C.a. Marjana Chiva | 289 | Antonio Manuel Cano Pulido => Pts: 47 - 00:27:49 (00:04:02) Miguel Rodriguez Guillen => Pts: 51 - 00:27:54 (00:04:03) Antoni Espinoza Galarreta => Pts: 71 - 00:29:04 (00:04:13) Maria Domingo Lozano => Pts: 120 - 00:31:56 (00:04:38) |
6 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 340 | Ignacio Sanmiguel Codina => Pts: 22 - 00:25:40 (00:03:43) Antoni Arenas Caliz => Pts: 69 - 00:29:00 (00:04:12) Alberto Lopez Nuevo => Pts: 70 - 00:29:03 (00:04:13) Rosa Maria Garrote De Miguel => Pts: 179 - 00:35:18 (00:05:07) |
7 | Redolat Team | 461 | Oscar Bustamante Ruano => Pts: 86 - 00:30:16 (00:04:23) Jose Javier Del Coso Pozo => Pts: 90 - 00:30:27 (00:04:25) Lorena Sampedro Llopis => Pts: 94 - 00:30:50 (00:04:28) Almudena Lopez Villanueva => Pts: 191 - 00:36:04 (00:05:14) |
8 | Torrent Runners | 469 | Sergio Calderon Sanchis => Pts: 40 - 00:27:28 (00:03:59) Oscar Medina Machancoses => Pts: 138 - 00:33:11 (00:04:49) Belen Cano Moyano => Pts: 145 - 00:33:43 (00:04:53) Juan Moreno Valera => Pts: 146 - 00:33:43 (00:04:53) |
9 | C.a. Vila De Alaquas | 583 | Mario Garde Olcina => Pts: 63 - 00:28:42 (00:04:10) Alicia Gil Martinez => Pts: 153 - 00:34:01 (00:04:56) Oscar Belinchon Belda => Pts: 156 - 00:34:11 (00:04:57) Diego Munoz Luna => Pts: 211 - 00:37:56 (00:05:30) |
10 | C. A. Murcielagos | 634 | Alejandro Jose Abad Garcia => Pts: 30 - 00:26:28 (00:03:50) Charo Panizo Ollero => Pts: 197 - 00:36:36 (00:05:18) Carlos Javier Domingo Figueres => Pts: 198 - 00:36:36 (00:05:18) Araceli Ruiz Juan => Pts: 209 - 00:37:45 (00:05:28) |
11 | C.a. Avapace Corre | 741 | Angel Lopez Munoz => Pts: 164 - 00:34:47 (00:05:02) Jesus Fernandez Pla => Pts: 176 - 00:35:12 (00:05:06) David Ruiz Fernandez => Pts: 200 - 00:36:46 (00:05:20) Ana Dominguez Luna => Pts: 201 - 00:36:48 (00:05:20) |